22bet

22bet 22Bet on üks uusimatest spordiennustusi pakkuvatest firmadest turul. Firma asutati 2017. aastal ja on sellest ajast saadik arenenud dünaamiliselt, tõmmates ligi üha suuremal hulgal kliente. Seda tänu atraktiivsetele stardipakkumistele ja suurele valikule ning vähemasti esmapilgul selgele veebilehele. Vaatame lähemalt, mida 22Bet meile pakub.

22Bet spordiennustuste pakkumine

Selle spordiennustaja pakkumine on tõesti tohutu. Ehkki mis puudutab spordialade arvu, leiame siit sama, mis teistel panuste tegemiste lehtedel, ehk siis kõige populaarsemad spordialad, e-sport, ent 22Bet pakub meile võimalust isegi antud riikide kõige madalamate spordiliitude panustamiseks, peale selle on meil ka võimalus kultuuriürituste ja poliitiliste ürituste – ja seda mitte ainult populaarseimate, nn presidendivalimiste või Oscarite jagamiste – panustamiseks, vaid isegi Iiri Tantsu tähtedega panustamiseks, aga ka ennustuste tegemiseks, mis puudutavad sündmusi populaarsetest seriaalides.

Spordiennustaja 22Bet peamiseks eeliseks on antud võistlust puudutavate saadaval olevate panuste kogus. Kõige populaarsemate jalgpallivõistluste (Meistriliiga, Maailmameistrivõistlused) korral on meil isegi 1500 erinevaid valikuvõimalusi. Peale peamiste ennustuste võime panustada ka viigistamisi, värava saamise viisidesse, punkti saamise aega ja palju muud. Kindlasti leiab siin igaüks midagi, millele võib toetada oma taktika. Inglismaa karikavõistluse mängud annavad meile üle 100 erineva panustuste võimalust.

22bet registreerimine – saa 100 € boonus »

Mis puudutab live panustamist, on ka need väga heal tasemel. Igapäevaselt on saadaval paljude ürituste panustamise võimalused. Kursse värskendatakse väga kiiresti. Tasub mainida ka seda, et võime panustada mitte ainult kõige tähtsamatesse päeva üritustesse, vaid ka nõrgematesse liitudesse, nt Vene liitu.

Sama atraktiivsed on ka kursid. Tõsi, enamik neist on samal tasemel kui teiste spordiennustajate poolt pakutavad, aga ülejäänud on tihti pisut paremad kui konkurentidel.

22Bet – boonused

Teema, mis kindlasti huvitab kõiki kõige enam. 22Bet nii nagu iga endast lugupidav spordiennustaja pakub meile stardiboonust.

BOONUS 100 €/$ ESIMESE SPORDIENNUSTUSTE SISSEMAKSU KORRAL + 22 BET POINTS

Esimest sissemakset tehes võime saada boonuse, mille väärtus on 122% sissemaksest, maksimaalselt kuni 100 €/$. Täiendavalt saame 22 Bet Points, mille võime hiljem kasutada panustamiseks. Selleks, et summa läheks meie rahakotti, peaks see ringlema viis korda kupongidel, mis sisaldavad vähemasti kolme kohtumist kursiga 1,40 ja enam. Kahjuks on meil selleks aega vaid seitse päeva.

BOONUS 44% KUNI € 50/$50 + 22 BET POINTS TEISELE SPORDIENNUSTUSTE SISSEMAKSELE

Kui boonus esimesele sissemaksele on liiga vähe… pakub 22Bet boonust teisele deposiidile. Sellisel juhul võime saada 44% sissemakse väärtusest kuni summani 50 €/$ ja samuti 22 Bet Points. Ülejäänud tingimused on samad kui esimese deposiidi puhul, mis puudutab ringlust ja kasutusaega.

ENNUSTAJA BOONUS ”REEDENE RELOAD”

Kui teeme sissemakse reedel, võime saada 40% boonuse, maksimaalselt 50 €/$. See soodustus on ühekordne ja seda ei saa liita teiste boonustega. Saadud boonust tuleb panustada kolm korda kupongidel, mis koosnevad kolmest või rohkemast sündmusest minimaalse kursiga 1,40. Summa kasutamiseks on meil 24 tundi.

Spordiennustaja veebileht

22Bet pakub klientidele väga loetavat ja samas lihtsat veebilehte. Mänguritel on kõik võimalust käepärast ning panustamine on lihtne ja probleemivaba. Lehe valge-sinine raamistik ei väsita silmi ja rahustab.

22Bet- mobiilne versioon

22Bet pakub oma mänguritele ka telefonile sobituvat mobiilset versiooni, mida võime kasutada nutitelefonidel ja tahvelarvutitel. Hetkel ei ole veel kahjuks spetsiaalselt rakendust, aga sellest hoolimata on telefonidelt panustamine üsna intuitiivne ja kiire.

Makseviisid

Järjekordne selle spordiennustaja pluss. Makseviiside ja –võimaluste hulk on tohutu. Pangakaardid, e-rahakotid, ülekanded telefonilt, maksesüsteemid, veebipangad, prepaid kaardid, krüptorahad ja palju palju muud. Ei ole teist spordiennustajat, kes võimaldaks raha sissemakseid nii mitmel viisil. Raha võib ka välja maksta paljudel erinevatel viisidel.

22Bet kokkuvõte

22Bet on väga hea spordiennustaja. Pakub tohutul hulgal panustamisvõimalusi, võimaldab raha sissemaksmist väga paljudel meetoditel, tal on loetav veebileht ja panustamine on väga intuitiivne. Ainsaks spordiennustaja halvaks küljeks on boonuste pakkumine, mis on küll väga atraktiivne, ent raha ringlemise lühikese aja tõttu nõudlik ja sobib peamiselt vaid suurematele mänguritele.

Lisateave 22bet:

22bet Latvijas derības
22bet Danmark væddemål
22bet شرط بندی ایران

22bet
5 (100%) 1 vote